Header Ads

Facebook'tan Para Kazanmak

Facebook'tan para kazanmak çok zor bir şey değildir yeterki doğru zamanda doğru hamleler yapabilin.
Duvarınızda insanların ilgisini çekecek fotoğraflar paylaşarak Facebook'tan para kazanmaya başlayabilirsiniz aslında.Belli bir kitleye hitap ederek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.Güncel içerikler paylaşarak takipçilerinizin her gün profilinizi inceletmek sizin için çok önemli olacaktır yarın bir gün satışına başladığınız ürünlerin kazançlarınızı katlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Affiliate reklam aracılığıyla para kazanmak

Facebook'ta sayfanızda veya profilinizde takipçi kastınız şimdi sıra ortaklık programı bulmakta bu yöntemle size verilecek id ve satışı yapılması gereken ürünler hakkında resim veya bilgi verilecektir. Her ürün için ayrı komisyon sağlayan bu sistemde satmak istediğiniz veya takipçilerinizin istekleri doğrultusunda satabileceğiniz ürünleri tercih etmelisiniz.Bir çok satış ortaklığı sitesine üye olabilirsiniz herhangi bi ücret ödemeden üye olacağınız bu sistemde para çekmek alt limitine dikkat etmenizi tavsiye ederim.Öncelikle tanınmış markaları tercih edin.

Facebook’tan para kazanmak için ipuçları


Sosyal medyada uzmanlaştığınızda git gide para kazanmaya başladığınızda göreceksiniz ki Facebook'tan Para Kazanmak çok basitleşecektir. Ne kadar yaratıcı olursanız para kazanmak daha çok zevkli olacaktır.İnternetten para kazanma yöntemleri sizler için araştırmaya devam edeceğiz.1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.