Header Ads

Ankara'da Salı Günü Yoğun Yağış BekleniyorAnkara'da 5 Mayıs günü Mamak ilçesi yoğun yağış alması ile birlikte hayat 9 dakika içerisinde felç olmuştu.


Meteorolojinin yaptığı açıklamalar ile birlikte Ankara'da yoğun yağmur yağışı artacağı söylendi.Ankara'nın ilçelerinin önlemleri alması gerektiğini açıklayan Meteoroloji Müdürlüğü yetkilisi yağışların Salı günü etkili olacağını söylerken 500 yılda 1 kere olması düşünülen yoğun yağmur yağışı hakkında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ''Afet ile karşılaştık. Can kaybının gerçekleşmemesi sevindirici. Maddi hasarların olduğu doğrudur.Zararın giderilmesi için elimizden geleni yapacağız.Bir an önce vatandaşların normal hayatlarına dönmeleri için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız.''

Araçları hasar görenler için kısa bir bilgi vermek gerekirse, sigorta şirketlerinin hasar tespit kaydını yapması için hasar gören araçların yerlerinden oynatılmaması gerekmektedir.Sigorta ve Kasko şirketlerinin yetkililerinin hasar tespiti yapması için araç ve hasar gören malzemelerle ilgili vatandaşların herhangi bir işlem yapmaması gereklidir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.