Header Ads

Mehmet Ali Erbil'in Son Durumu Korkuttu

Ortalama bir haftadır Maslak'ta özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde yatan Mehmet Ali Erbil’in durumu yeniden kötüleşti. Kızı Sezin Erbil sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında 'Canım babam, her şeyim yoğun bakımda. Tekrardan dualarınıza ihtiyacımız var' mesajını paylaştı.

Evinde banyoda düşüp ağır yara alan Mehmet Ali Erbil acil hastaneye kaldırılmıştı ve yapılan tedavilerin ardından yoğun bakım ünitesine alınmıştı. Süresi uzayan tedavinin arkasından dün Erbil'den iyi haber gelmişti.
Ünlü şovmen bugün tekrar kötüleşti. İç kanama geçiren Erbil, tekrardan apar topar operasyona alındı.
Sağlık durumu hakkında İnstagram'da paylaşım yapan  Sezin Erbil, sevenlerinden dua istedi. Erbil; 'Canım babam, her şeyim yoğun bakım ünitesine tekrardan alındı dualarınıza ihtiyacımız var' mesajını paylaştı.
GÖĞÜS İÇİ KANAMA NEDENİ İLE AMELİYAT OLDU 
Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil sosyal medya hesabından abisi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; Yanlış duyumlar olmaması adına abimin durumunu özetlemek istiyorum. Dün akşamüzeri kırık kaburgasının sivri ucu diafragmada bir damarı yaraladı ve yine göğüs içine kanama nedeni ile ameliyat edildi ve kanama durduruldu. Yoğun bakımda tedavisine devam ediliyor. Yine dualarımızla iyileşecek inşallah. Neden böyle oluyor demiyorum. Olumlu olumsuz her şey bizim için. Atlatacak bunu da inşallah.
Mehmet Ali Erbil korkuttu

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.